Депутати ВР прийшли в ресторан Монтеккі Капулетті відзначити закон про землю

Новини України

Порушуючи карантин. “Слуги народу” вирішили “обмити” закон про продаж землі у київському ресторані. Фото

Депутати прийшли скасувати підписання закону про землі в ресторан “Монтеккі Капулетті”. Фото: Країна

Сьогодні близько 18:00 члени аграрного комітету Верховної Ради вирішили “обмити” прийняття в Україні закону про землю, який днями підписав Володимир Зеленський і якраз сьогодні був опублікований в “Голосі України”.

Незважаючи на карантинні заборони, депутати цього разу вирішили зустрітися в київському ресторані “Монтеккі Капулетті” (Montecchi Capuleti).

Про це повідомляє кореспондент “Країни”.

Співвласником цього закладу є Володимир Белыба, тесть Олександра Турчинова, екс-секретаря Ради національної безпеки і оборони. Примітно, що в будинку за адресою Коновальця, 36-В, де знаходиться ресторан, живе Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ.

Заклад має два окремих входи в окремі зали: “Монтеккі” і “Капулетті”. У частині італійського ресторану Монтеккі – темно і закрито, у частині Капулетті всередині видно, як ходять офіціанти.

У “Капулетті” почали з’їжджатися депутати. В зал зайшли Маргарита Шов (“Слуга народу”) разом з Олександром Гайду (СН). Пізніше до заходу приєднався Павло Халімон (СН).

Зазначимо, що ресторан в карантин офіційно працює лише в режимі доставки. У ресторані подають італійську кухню: салати, пасту, піцу, супи. Наприклад, салат з телятиною гриль, артишоками, овочами і руколою варто 329 грн, паста з м’ясом кролика 299 грн, піца “Цезар” – 247 грн, різотто з морепродуктами – 345 грн, равіолі з бараниною – 194 грн.

Але, як бачимо, для деяких “віп-клієнтів” ресторан працює як звичайно. А не тільки на доставку.

Маргарита Шов

Маргарита Шов разом з Олександр Гайду

Павло Халімон (ліворуч)

Ресторан “Монтеккі Капулетті”

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про обіг земель сільськогосподарського призначення на позачерговому засіданні 31 березня.

Зазначимо, нещодавно у гучний скандал потрапив ресторан “Велюр”, який належить “слузі народу” Миколи Тищенка. В ньому під час карантину регулярно обідали українські політики. Детальніше про нього розбиралася у своєму блозі Олеся Медведєва.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь