Десь 5G розгортається, а де-то його «затикають»

IT новини

Three розгорне мобільний і широкосмуговий зв’язок у 25 містах і населених пунктах до кінця року.

Three – це британський оператор, що займає друге місце по країні незважаючи на найменшу частку на ринку та високі ціни. Він є брендом компанії Hutchison.

Мережа свою він почне розвивати з лондонського широкосмугового домашнього сервісу, приєднавшись до EE і Vodafone у запуску послуг в 2019 році.

У травні EE запустила послуги 5G в шести містах, 3 липня по його стопах пішла Vodafone. Обидві компанії відмовилися спиратися на смартфони Huawei із-за невпевненості в підтримці Android. Three ж заявив,
що повідомить про свій вибір у липні.

На удосконалення мережі у великих містах і базову хмарну мережа, надану Nokia, було залучено 2 млрд фунтів стерлінгів ($ 2,55 млрд).

В цей же час деякі компанії гальмують розгортання 5G тим, що забороняють своїм співробітникам спілкуватися з їхніми колегами з Huawei.

У їх число увійшли Intel, Qualcomm, дослідницька фірма InterDigital Wireless і південнокорейський оператор LG Uplus дали чіткі вказівки на обмеження неформальних бесід. При тому, що такі
розмови є природною і важливою частиною міжнародних зустрічей.

Міністерство торгівлі США не забороняло нічого подібного, це особиста ініціатива компаній, пов’язана з прагненням уникнути будь-яких потенційних проблем з урядом США.

Intel і Qualcomm наявність інструкцій підтвердили, але від коментарів відмовилися.

Представник InterDigital пояснив, що зроблено це було для відповідності американським нормам.

Представник LG Uplus заявив, що компанія «добровільно утримується від взаємодії з працівниками Huawei, за винятком зустрічей з питань встановлення або обслуговування мережевого обладнання».
Ніякої офіційної політики всередині фірми не було.

Тим не менш, багато невеликі компанії не отримували таких вказівок і спокійно продовжують спілкуватися і підтримувати угоди з Huawei.

5G

Залишити відповідь