Для українців, які хочуть повернутися додому, заплановані нові рейси

Новини України

Криклій оголосив про відновлення спецрейсів повернути “застряглих” закордоном українців додому

Для українців, які хочуть повернутися додому, заплановані нові рейси. SkyUp Airlines

Міністерство інфраструктури України анонсував кілька спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. Вони евакуюють громадян, які залишилися закордоном і не можуть повернутися додому з-за карантину.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, пише Урядовий портал.

“У мене гарні новини для українців, які зараз перебувають за кордоном і хочуть повернутися додому. Ми відновлюємо спеціальні рейси в Україну з різних країн світу. Але тільки за умови обов’язкового обсервації протягом 14 днів після повернення – в спеціалізованих установах або вдома, дотримуючись режим самоізоляції. Контроль за останнє буде здійснюватися за допомогою програми “Дий будинку” на платформі “Дія”, – зазначив Владислав Криклій.

Міста, з яких плануються рейси: Маямі, Гельсінкі, Неаполь, Стокгольм, Єреван, Париж, Ніцца, Софія, Ларнака, Тель-Авів, Амстердам, Дюссельдорф, Цюріх, Лісабон, Женева, Дубай, Франкфурт, Прага, Мілан, Торонто, Осло , Аліканте, Ер-Ріяд, Бангкок, Пхукет, Балі.

Раніше “Країна” писала, що проходити обсервацію в спеціально відведених місцях зобов’яжуть тільки тих громадян, які повернулися з-за кордону і не мають смартфонів.

Також ми розповідали, що на Балі досі перебувають українці, яких так і не евакуювали.

Залишити відповідь