Дмитро Разумков – Коли приймуть закон про всеукраїнський референдум

Новини України

Разумков розповів, коли Рада буде розглядати закони про референдум і народне вето

Спікер розповів, коли депутати будуть голосувати за законопроект про всеукраїнський референдум. Фото: Країна

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розповів, що законопроект “Про всеукраїнський референдум” скоро буде винесено за голосування. Разумков вважає, що це повинен бути найбільш збалансований законопроект.

Про це він повідомив в інтерв’ю Радіо Свобода.

“У вівторок, якщо я не помиляюся, або в середу було підписано лист у Венеціанську комісію і туди був направлений перший законопроект з цього пакету про народовладдя – про загальнонаціональному референдумі. І я сподіваюся, що найближчим часом, там кілька тижнів, ми зможемо його винести в зал Верховної Ради і розглянути”, – сказав Разумков.

Він підкреслив, що це повинен бути “найбільш збалансований і якісний законопроект”.

Разумков розповів, що на сьогоднішній день є й інші ініціативи, які незабаром будуть розроблятися і прийматися, – законопроекти про місцеві референдуми, про народне вето та народною ініціативою.

Раніше “Країна” писала, що законопроект “Про всеукраїнський референдум”, передбачає можливість зміни рішення, прийняте під час референдуму, шляхом референдуму не раніше, ніж через три роки з дня його прийняття. Законопроект уже був винесений на громадське обговорення.

Ми розбиралися, яким буде новий закон про референдум винесуть на голосування долю Донбасу.

Залишити відповідь