Дніпропетровська, Миколаївська, Хмельницька області послаблять карантин

Новини України

Дніпропетровська, Миколаївська, Хмельницька області послаблюють карантин

Дніпропетровська, Миколаївська, Хмельницька області готові до ослаблення карантину. Фото: Країна

У Дніпропетровській, Миколаївській та Хмельницькій областях влада розпорядилася послабити карантин, незважаючи на те, що ще вранці вони були серед групи регіонів України, не готових до зняття обмежень.

Про це інформують Центр громадського здоров’я (ЦОЗ) і облдержадміністрації, 22 травня.

Так, на сторінці в ФБ Дніпропетровської обладміністрації повідомляється, що було проведено нараду з Кабінетом міністром, Моз та Офісом президента України, під час якого було прийнято рішення про ослаблення карантину в регіоні.

Сторони прийшли до висновку, що область відповідає необхідним критеріям для зняття ряду обмежень. Рішення ТЕБ та НС про пом’якшення карантинних заходів вже готове і вступить в силу після публікації.

Крім цього другий етап виходу з карантину стартує у Миколаївській та Хмельницькій областях.

Таким чином, до переходу на другий етап зняття карантину все ще не готові 8 областей України – Волинська, Донецька, Луганська, Полтавська, Рівненська, Чернівецька, Закарпатська та Київська і місто Київ. У цих регіонах велику кількість хворих на 100 тисяч населення, висока завантаженість лікарняних ліжок і низький рівень охоплення населення тестуванням на коронавірус.

Нагадаємо, що в Херсонській та Одеській областях з 22 травня розпочалося зняття деяких карантинних обмежень.

Раніше ми писали, що влада Львівської і Волинської областей вирішили не послаблювати карантин, незважаючи на відповідність критеріям Моз.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь