До акції каналу Інтер Наш полк приєдналися мільйон 300 тисяч українців

Новини України

В онлайн-марші пам’яті каналу “Інтер” взяли участь 1,3 мільйона українців

В акції взяли участь сотні тисяч людей. Фото: polk.inter.ua

Ще в 2014 році український телеканал “Інтер” організував проект “Наш полк”. У 2020 році, у 75-ту річницю перемоги над фашизмом, в рамках проекту пройшов онлайн-марш пам’яті, до якої приєдналися більше 1 мільйона 300 тисяч чоловік.

Як повідомляє прес-служба каналу, така кількість учасників маршу показало, що в нашій країні багато тих, хто зберігає пам’ять про війну і Перемогу і хто шанує пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни.

З-за карантину традиційні марші пам’яті, під час яких люди 9 травня проходять по вулицях міст з фотографіями родичів-фронтовиків, не могли бути офіційно проведені.

Тому телеканал крім традиційного збору спогадів про воювали близьких в рамках проекту “Наш полк” організував віртуальний марш пам’яті. Усі бажаючі змогли пройти разом символічним маршем.

Марш стартував 25 квітня і тривав до кінця дня 9 травня. Для того щоб приєднатися до нього, потрібно було подзвонити по телефону або натиснути кнопку “Я йду!” на сайті polk.inter.ua. Зараз лічильник акції показує 1 мільйон 308 тисяч учасників.

 

Хоча марш завершився, сайт polk.inter.ua продовжує працювати і збирати фото та історії про учасників війни. На даний момент на сайті зібрано вже 42 тисячі фотодокументальних історій.

Раніше “Країна” анонсувала став традиційним концерт “Інтера” до Дня Перемоги.

Ми також розповідали про вихід на каналі спецвипуску програми “Жди меня. Україна. Зустрічі Перемоги”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь