До Чернівців разом з трьома членами Кабміну прилетів Яценюк

Новини України

Разом з Аваковим у Чернівці прибув Яценюк у чорній вишиванці і сказав, що на Україну чекає економічний вірус

Яценюк склав у Чернівцях компанію Авакову, Немчинову і Степанову. Скріншот з відео

Сьогодні з перевіркою в Чернівецьку область вирушили три члена уряду: міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр охорони здоров’я Максим Степанов і міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов.

Однак несподівано до них на прес-брифінгу приєднався колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Виступ Яценюка анонсував Аваков. Правда, незрозуміло в якому статусі Яценюк виступав (крім того, що він сам родом з Чернівців).

У своїй короткій промові одягнений у чорну сорочку, костюм і захисні рукавички Яценюк подякував уряду за те, що воно звернуло увагу на його рідну Чернівецьку область, яка найбільше страждає із-за епідемії коронавіруса. Потім він сказав чергові слова про те, що в епідемію потрібно підтримувати медиків.

Він також запевнив, що Україна переживе коронавірус, однак її чекає вірус економічний, до якого потрібно готуватися вже зараз.

Дивіться виступ екс-прем’єра з 6:27

Раніше “Країна” розповідала про цілі візиту міністрів у Чернівці.

Яценюк все частіше з’являється в українському медіапросторі. Між тим нещодавно його звинуватили у ліквідації пожежної служби України та катастрофічної ситуації з гасінням масштабних квітневих згарищ під Чорнобилем.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь