До інтернету підключено три відсотки шкіл в Україні

Новини України

До інтернету підключено 3% українських шкіл – Міносвіти

До інтернету підключено 3% українських шкіл. Фото: Flickr

В Україні, в той час як школярі навчаються онлайн із-за карантину, інтернетом не забезпечені 3% шкіл. Над вирішенням цієї проблеми працює Міносвіти за сприяння Минцифры.

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповіла виконуюча обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

“Ця робота ведеться з Міністерством цифрової інформації. І вона велика в минулому році. У поточному була спеціальна субвенція для проведення інтернету в навчальні заклади”, – розповіла чиновниця. За її інформацією, всього в Україні понад 15 тисяч середніх шкіл.

“Так, ми ще не маємо стовідсоткового покриття інтернетом навчальних закладів. Маємо сьогодні, за даними органів управлінь освіти, 3% шкіл, в яких відсутній інтернет. Над вирішенням цього питання працюємо”, – додала Мандзій.

Глава Міносвіти зазначила, що її відомство не буде розкомплектовувати опорні школи, однак Кабмін направив субвенції на закупівлю шкільних автобусів, обладнання для навчальних кабінетів, лабораторій та харчоблоків для таких шкіл.

Нагадаємо, що в Україні дистанційне навчання учнів шкіл триватиме до кінця травня, а закінчення навчального року переноситься на 1 липня.

Раніше ми писали, що зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в 2020 році буде проходити влітку. Точний термін проведення тестування залежить від того, коли закінчиться карантин.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь