До ослаблення карантину не готові шість областей – Офіс президента

Новини України

Шість областей України не готові до пом’якшення карантину – Офіс президента

Карантин в україні не будуть пом’якшувати в шести областях. Фото: Країна

Станом на суботу, 23 травня, шість областей України не готові до пом’якшення заходів безпеки, оскільки вони не відповідають критеріям.

Про це повідомили в прес-службі Офісу президента на традиційній нараді по боротьбі з коронавірусом під головуванням України Володимира Зеленського.

Так, ослаблення карантину поки що неможливо в Чернівецькій, Рівненській, Львівській, Київській. Закарпатській і Волинській областях.

“В інших областях дозволяють певні пом’якшення, однак не зобов’язують до цього, адже місцева влада повинна дивитися, наскільки можливо впроваджувати ці заходи в тій чи іншій ситуації”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що мова йде про відкриття дитячих садків, громадському транспорті, проведенні спортивних заходів, а також роботі готелів, ресторанів і спа-салонів.

Волинська, Закарпатська, Київська, Рівненська та Чернівецька області не відповідають рівню інцидентності захворюваності (12 чоловік на 100 000 населення), а Чернівецька область не відповідає рівню завантаженість ліжок.

Нагадаємо, в суботу, 23 травня, опівдні у Києві відновив роботу наземний пасажирський транспорт. А в понеділок планується запустити метро і роботу ринків з ярмарками.

Залишити відповідь