Доктор Комаровський розповів про користь рукавичок при коронавирусе

Новини України

Доктор Комаровський розповів, коли потрібно носити рукавички під час коронавіруса, а коли вони марні

Доктор Комаровський розповів, кому обов’язково носити рукавички в умовах епідемії Covid-19. Фото: Facebook

Відомий лікар Євген Комаровський продовжує відповідати на питання про методи захисту від Covid-19. За його словами, носіння рукавичок не має практичної користі при епідемії.

Доктор Комаровський присвятив цій темі окреме відео, яке він опублікував на своєму YouTube-каналі.

Так, на думку медика, замість того, щоб носити рукавички, людям краще просто ретельно і часто мити руки.

“Якщо з допомогою рукавичок ми створили привід поліцейським причепитися, то так, на цьому можна непогано заробити. А що робити з рукавичкою, яку ви зняли? Уявляєте, яка кількість сміття ми додаємо у навколишнє середовище? Якщо вони коштують грошей, то ніхто не буде одноразові рукавички використовувати як одноразові. Люди будуть думати не про своє здоров’я, а про те, щоб до них не причепилися перевіряльники”, – вважає доктор.

Він також зазначив, що рукавички обов’язково потрібно носити тільки медичним працівникам.

“Давайте не впадати в маразм! Рукавички потрібні медичним працівникам, але не треба надягати рукавички всім підряд! З епідеміологічної точки зору це нікому не потрібно, це шкодить екології, це привід для корупції, це ще один привід людей вганяти в депресію. Коли люди не розуміють сенсу рішення влади, це дискредитує владу. Тому зніміть ці безглузді розпорядження, якщо ви їх вже ввели”, – додав Коморовський.

Відео: Доктор Комаровський YouTube

Нагадаємо, що за даними фахівців, носіння рукавичок може бути навіть небезпечно для здоров’я в умовах пандемії.

Раніше ми писали, що український МОЗ зобов’язує носити рукавички поряд з масками працівників закладів громадського харчування.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь