Доктор Комаровський розповів про рукавичках при епідемії коронавіруса

Новини України

Комаровський не розуміє, чому прості українці повинні носити рукавички під час епідемії Сovid – 19

Комаровський розповів про рукавичках. Фото: FacebookЪ/Evgeny Komarovsky

Доктор Євген Комаровський, який раніше назвав єдиний спосіб для зміцнення імунітету, розповів про носіння медичних рукавичок під час пандемії коронавіруса. За словами відомого лікаря, рукавички не потрібні, так як не запобігають потрапляння вірусу на слизові оболонки людини.

Про це відомий лікар розповів у своєму відеоблозі.

Євген Комаровський сказав, що не розуміє, для чого потрібні рукавички, які вимагають влада деяких міст для виходу з будинку. Доктор нагадав, що якщо рукою, яка стосувалася заражених коронавірусом поверхонь, торкнутися слизової рота, носа або очей, то людина заразиться.

“Якщо на руку надіта рукавичка і ми цієї рукавичкою взялися за що завгодно, де є соплі і слюні, інфіковані коронавірусом, то з таким само успіхом ми цією рукою в рукавичці можемо доторкнутися до рота, до носа, до слизової оболонці ока. І що це змінить? Ну що, абсолютно незрозуміло”, – зазначив лікар.

Комаровський нагадав, що медичні рукавички не призначені для того, щоб їх використовували “на всякий випадок”. Вони потрібні для того, щоб захистити руки людини, що працює з кров’ю або іншими виділеннями, від хвороб, які передаються через кров.

“Сенс рукавичок для пересічної людини, який вийшов у магазин, взагалі незрозумілий”, – резюмував Євген Комаровський.

Відео: Youtube/Доктор Комаровський

Раніше “Країна” писала, що доктор Комаровський розповів, як поводитися з котом під час коронавіруса.

Також ми розповідали, що Євген Комаровський назвав ласощі, яке може допомогти в боротьбі з інфекціями.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь