Дональд Трамп підписав указ про зупинення міграції в США

Новини України

Трамп підписав указ про заборону міграції в США, але з деякими винятками

Президент США зупинив міграцію в країну, фото: whitehouse.gov

Президент США Дональд Трамп стримав слово і публічно оголосив, що підписав обіцяний указ про тимчасове зупинення міграції в країну на тлі епідемії коронавіруса Covid-19.

Указ передбачає призупинення видачі грін-карт іноземцям мінімум на 60 днів, щоб в умовах спровокованої коронавірусом кризи зберегти робочі місця для американців.

“Пауза буде діяти протягом 60 днів, і адміністрація буде продовжувати стежити за ринком праці, щоб змінити або продовжити діючий режим обмежень, якщо це необхідно”, – уточнили в прес-службі Білого дому.

Указом передбачено винятки для медичних та інших працівників, зайнятих у боротьбі зі спалахом коронавіруса, подружжя та неповнолітніх дітей американських громадян, а також деяких інших іноземців.

“Призупинивши імміграцію, ми допоможемо безробітним американцям зайняти перше місце в черзі на роботу, коли Америка знову відкриється. Це дуже важливо. Було б неправильно і несправедливо, якщо б американці, звільнені з-за вірусу, були замінені новими робочими іммігрантами, які прибули з-за кордону”, – заявив Дональд Трамп.

Раніше “Країна” повідомляла, що Трамп пообіцяв військове авіашоу на честь лікарів, які борються з коронавиурсом.

Залишити відповідь