Друга хвиля COVID-19 в Ізраїлі: понад 1,1 тисячі заражених на добу

Новини Світу

В Ізраїлі за добу виявили ще понад 1,1 тисячі заражених коронавірусом, і тепер у країні зареєстровано понад 10 тисяч випадків зараження, повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на газету The Times of Israel.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив в п’ятницю, що в країні знову почалася велика спалах заражень COVID-19. В останній раз в Ізраїлі було 10 тисяч активних випадків в середині квітня.

У четвер Нетаньяху оголосив, що країна відновить ряд обмежень, які раніше були зняті, запевнивши, що уряд не збирається повертати Ізраїль в герметичний карантин.

Так, він запропонував знову обмежити число до 20 осіб кількість присутніх на молитвах у школах, церквах і мечетях, а також – на будь-яких інших зборах у приміщеннях. Культурні заходи, бари, ресторани і клуби запропоновано обмежити 50 присутніми в приміщенні одноразово.

Прем’єр-міністр Ізраїлю закликав молодь не відвідувати найближчим час своїх літніх родичів або хоча б не обіймати їх (самому Нетаньяху 70 років). Він заявив, що розуміє дратує ізраїльтян з приводу носіння масок у літню спеку, але вважає це необхідністю в сформованій ситуації.

У Мінохоронздоров’я країни зазначили, що з нинішніми умовами необхідно знову відправити країну на карантин, але ізраїльське керівництво сконцентровано на економічній ситуації після першого спалаху коронавіруса і відкидає цю ідею.

Порівняно з іншими країнами світу в Ізраїлі в першу хвилю пандемії було не так багато заражених. Цьому посприяли швидко введені заходи безпеки. В кінці травня їх зняли, оскільки заражуваність стабільно пішла на спад.

За даними порталу Worldometers, за весь час пандемії COVID-19 з урахуванням нових випадків у країні виявлено трохи більше 28 тисяч інфікованих, більше 17 тисяч хворих одужали, 326 померли.

Залишити відповідь