Друга хвиля коронавіруса може наступити після зняття карантину – ВООЗ

Новини України

Після ослаблення карантину на планеті можлива друга хвиля коронавіруса – ВООЗ

Після ослаблення карантину можлива друга хвиля коронавіруса. Фото: Країна

В той час, як в Україні вже розпочався поступовий вихід з карантину медики попереджають, що скасування обмежень може призвести до другої хвилі пандемії коронавіруса.

Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ), передає “Радіо Свобода”.

Так, представники організації попередили лідерів всіх країн, які мають намір зняти карантин без підготовки. У ВООЗ наполягають, що при скасуванні обмежень владі слід задуматися про проведення постійного тестування на коронавірус. Без цього світу загрожує друга хвиля пандемії Covid-19.

“Я дуже стурбований тим, що деякі країни налаштовані на їзду наосліп протягом наступних декількох місяців”, – заявив глав департаменту ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майкл Райан.

Раніше ми писали про те, як з карантину виходять різні країни світу. Так, у Франції з 11 травня відкрилися музеї і бібліотеки, деякі школи та дитячі садки. При виході з будинку там тепер не потрібно мати при собі спеціальну довідку-форму, в якій вказана причина порушення самоізоляції.

Також ми повідомляли про пом’якшення обмежувальних заходів у Великобританії. Зокрема, жителям королівства дозволяється загоряти, подорожувати і без обмежень займатися спортом.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь