Друк обов’язкових чеків при покупках через термінал Приватбанку

Новини України

“ПриватБанк” відмовився від друку обов’язкових чеків при покупках через термінал

“ПриватБанк” відмовився від обов’язкових чеків при покупках. Фото: pixabay.com

Приватбанк відмовився від обов’язкового друку чека в POS-терміналах після консультації з Державною службою фіскальної та платіжними системами. Це допоможе зберегти папір і гроші.

Про це повідомляє прес-служба “Приватбанку”.

“Потреба в паперовому чеку виникає тільки при придбанні товару з гарантією – побутової техніки тощо. У березні 2020 році в еквайрінговій мережі Приватбанку пройшло близько 100 мільйонів операцій з виданням двох чеків одночасно, хоча за нашими підрахунками, фактична потреба в документі була приблизно в 5 мільйонів операцій документів. Таким чином, ми економимо кошти, зберігаємо екологію, а в нинішній ситуації – ще й дбаємо про гігієну, мінімізуючи фізичний контакт між продавцем і покупцем”, – розповів глава напряму по роботі з торговими підприємствами Приватбанку Євген Васильцов.

Таким чином фінансова структура зможе заощадити до двох мільйонів гривень у місяць або 24 мільйони в рік. Представники банку додали, що електронні версії всіх чеків зберігаються в базі даних “Приватбанку” і отримати їх може кожен клієнт за першим запитом.

Нагадаємо, “Приватбанк” перейшов на систему автоматичного арешту рахунків. “Країна” розбиралася, як це працює.

Як повідомляла “Країна”, “ПриватБанк” продовжив дії карти “Для виплат” клієнтам, у яких строк закінчується на час карантину. Це робиться для того, щоб у людей не було необхідності приходити у відділення за новою картою. Картою, яку продовжать, можна буде користуватися ще три місяці.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь