Дубілет графік смертності від коронавіруса в Україні під час пандемії

Новини України

Дубілет показав графік, як змінилася смертність в Україні під час пандемії коронавіруса

Дубілет розповів про смертність в Україні на карантин. Фото: Facebook/Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет, який раніше був міністром Кабінету міністрів, а потім оголосив про своє повернення в бізнес, опублікував статистику смертності в Україні за період карантину та пандемії коронавіруса.

Він розповів, що статистичні дані сильно відрізняються від даних по Європі та Сполучених Штатах Америки.

За графіком, опублікованим міністром, стало зрозуміло, що в абсолютному значенні смертей в Україні не стало більше.

Графік, побудований на даних, які використовувалися в присвяченій темі карантину панелі “Рейтинг”, Дубілет опублікував у своєму Telegram-каналі.

Фото: Telegram/Dubilet

“Часто доводиться стикатися з думкою, що коронавірус насправді забрав більше життів, ніж показує офіційна статистика. Вирішили перевірити це за даними загальної смертності в Україні. На цьому графіку ви бачите дані по смертності за січень – квітень – порівняння 2013-2020 років. Зверху – дані по днях, нижче – “згладжені” для зручності, середні за тиждень. Як бачите, на період карантину смертей в абсолютному значенні, на щастя, більше не стало. Це сильно відрізняється від подібних графіків з країн Європи та США, де добре видно страшні піки”, – заявив Дубілет.

За його словами, кількість смертей в Україні щорічно скорочується.

“До речі, зверніть увагу на ріст смертності в лютому 2014 року. Цей ріст може пояснюватись холодами і епідемією грипу 2014 року. Також зверніть увагу, що кількість смертей в країні з року в рік падає. Це пояснюється скороченням населення – як з природних причин, так і з-за окупації”, – зазначив Дубілет.

Нагадаємо, що станом на ранок 7 травня коронавірус в Україні підтверджено у 13 691 людини, з них 340 померли, а 2396 вилікувались.

Раніше “Країна” розповідала, як змінилося число в’їхали і виїхали з України на карантині.

Залишити відповідь