Дубинського не пустили на ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера

Новини України

Нардепа Дубинського не пустили на ток-шоу Шустера. Він заявив про “підгодованих негідників”

Дубинського не пустили до Шустера. Фото: Facebook/ dubinskyi

У п’ятницю ввечері нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубинського запросили по скайпу обговорити тарифи на електрику зі студією програми “Свобода слова Савіка Шустера” (канал “Україна”).

Але депутат вирішив приїхати на ток-шоу особисто, щоб подискутувати з в. о. міністра енергетики Ольгою Буславец. Проте його не пустили.

Події розвивалися наступним чином.

Близько 20:30 Дубинський написав у своєму Facebook, що їде до Шустера.

“Спочатку мені пропонували включитися на всю програму по скайпу, але я вважаю, що така важлива тема, як тарифи для людей не може обговорюватися з в. о. міністра енергетики інакше, ніж лицем до лиця”, – написав нардеп.

А через 2 години опублікував пост про те, що його візит на ТБ зірвався.

“Савік Шустер про@рался і в студію мене не пустив. А я так хотів розповісти, як його власник (Рінат Ахметов – Ред.) на@буває кожну українську родину за допомогою в. о. міністра енергетики Буславец. У студії залишилися одні підгодовані негідники, які вам зараз оправляють зниження потужностей АЕС і найвищий тариф на зелену енергетику в світі”, – заявив Дубинський.

Депутат також розмістив власний знятий телефоном відеорепортаж про те, як його не пустили на ток-шоу.

Свій недопуск на програму Шустера він пов’язав з небажанням господаря телеканалу “Україна” Ріната Ахметова допустити озвучування на ток-шоу альтернативної точки зору.

У свою чергу Савік Шустер звинуватив Дубинського провокації, брехня і піарі.

Він сказав, що його студія готувала включення Дубинського по скайпу, так як за умовами карантину, тільки 8 чоловік можуть перебувати одночасно в приміщенні студії. Але Дубинський, на думку Шустера, заради піару вирішив влаштувати скандал і замість виходу в ефір по скайпу приїхав у студію, куди його не пустили.

 

У чому суть конфлікту

Цей скандал є продовженням конфлікту на енергоринку України.

В країні падає споживання електрики і уряд ухвалив рішення знизити виробництво атомної електроенергії. Дубинський і ряд інших депутатів, яких пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, заявляють, що це зроблено на догоду інтересам Ріната Ахметова, який володіє тепловою генерацією, а вона набагато дорожче атомної. Також в цьому звинувачують уряд і Ахметова прозахідні депутати (так звані “соросята”).

Нардепи навіть підписали звернення до уряду з вимогою не знижувати виробництво атомної енергії.

У теж час, уряд спростовує звинувачення і заявляє, що атомна генерація знижується із-за падіння енергоспоживання в Україні.

Раніше “Країна” з’ясовувала, чому українцям хочуть підвищити ціни на електроенергію.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь