Дядя Жора потрапив у лікарню з інсультом

Новини України

“Коротше, загнался трохи”. Комік Дядя Жора переніс інсульт

Дядя Жора після інсульту. Фото: instagram.com

Український комік і шоумен андрій данилко, який виступає під псевдонімом Дядя Жора, опинився в лікарні після перенесеного інсульту.

Про це він повідомив у своєму Инстаграме.

За словами Дядька Жори, він перебуває в одній з київських лікарень почуває себе добре. Крім того, він зізнався, що довго думав над тим, писати про інцидент чи ні.

“Все-таки вирішила поділитися з вами, і я дуже сподіваюся, що це буде корисним для багатьох і буде привід задуматися, зробити висновки і правильні рішення, щоб не допустити подібне”, — написав Дядя Жора.

За його словами, він не очікував, що опиниться в лікарні з інсультом, так як є “здоровим мужиком, повним сил і енергії, живчиком, трудоголіком”.

Також Дядя Жора описав перші симптоми: двоїлося в очах і була сильна головний біль.

“І майже нічого не віщувало біди, до результатів МРТ… Коротше, загнался небагато. Дуже активний і скажений ритм. Спав по 6 годин+-, вночі сидів за компом до 3… Вихідні — виступи, гастролі, івенти, проекти … з дороги на свято, з свята в дорогу”, — написав Дядя Жора.

Також Мічковський заявив, що його тест на коронавірус показав негативний результат.

Нагадаємо, у Росії після інсульту помер найстаріший актор театру Вахтангова.

Також ми писали, що в Санкт-Петербурзі з підозрою на інсульт госпіталізували Тетяну Буланову. Співачка перебуває в реанімації.

Залишити відповідь