Дикі тварини осміліли без людей: лані в передмісті Парижа, шакали в Тель-Авіві, крокодили на мексиканському пляжі (ФОТО, ВІДЕО)

Новини Світу

 

В умовах пандемії коронавіруса нового типу влади різних країн прийняли заходи, з-за яких більша частина населення майже не залишає своїх будинків, сильно скоротилася кількість машин на дорогах, рідко літають літаки, зменшився морський трафік, поліпшується екологічна ситуація. Все це вплинуло на поведінку диких тварин, про дивовижні зустрічі з якими продовжують повідомляти з різних куточків планети.

У Франції 12 квітня по місту Буаси-Сен-Леже, який розташований в 17 кілометрах від Парижа, прогулялися дві лані, повідомляє RFI.

Як розповів телеканалу France 3 зняв відео архітектор Крістоф Легран, лані вийшли на вулиці паризького передмістя близько 8 годин ранку. “Я готував сніданок і почув дивний цокіт. Це не було схоже на звук, який видають коні. З вікна я побачив двох ланей з рогами, які спокійно переходили з однієї вулиці на іншу”, – пояснив він журналістам.

Мер міста Буаси-Сен-Леже Рідше Шарбоннье пояснив, що 70% площі комуни займають ліси або парки. “Іноді ми бачимо ланей на околицях ночами, але вони ніколи не заходили в центр міста. Зазвичай поліція намагається загнати їх назад у парк. Але на цьому відео лані ведуть себе спокійно і навіть дивляться по сторонах, переходячи дорогу”, – зазначив він.

В Ізраїлі незвичайне видовище можна побачити в парку Яркон – однією з головних зелених зон Тель-Авіва. У звичайний час тут займаються спортом, гуляють, катаються на байдарках і відвідують концерти тисячі людей. Тепер в умовах карантину парк коштує майже порожній. Як наслідок, десятки шакалів, що мешкали на його околицях, осміліли і все більш привільно почувають себе на безлюдних галявинах і доріжках, повідомляє телеканал Euronews.

Уряд Мексики з-за епідемії коронавіруса нового типу заборонив людям відвідувати пляжі. У селищі Вентанилья штату Оахака, який є відомим центром екотуризму, покинули територію біля моря і лагуни численні туристи, торговці і рибалки. У відсутність людей вийшли зі своїх укриттів і повернулися на пляж крокодили, повідомляє Stormnews.

В інших районах країни, також повідомляють про повернення диких тварин. Так, у місті Канкун, відомому курорті на березі Карибського моря в штаті Кінтана-Роо, в одному з районів бачили ягуара, а на пляжі з’явилася шкіряста черепаха з довжиною тіла 2,15 м та шириною 1,4 м. Ці рептилії є найбільшими сучасними черепахами.

А в лагуні міста Бакалар, ще одного туристичного центру штату Кінтана-Роо, відобразили видру. Цих тварин тут не бачили багато років:

Залишити відповідь