Джоан Роулінг пожертвувала на благодійність в день Гаррі Поттера

Новини України

Джоан Роулінг пожертвувала мільйон фунтів на благодійність у річницю битви за Гогвортс

Джоан Роулінг пожертвувала 1 мільйон фунтів на благодійність в день битви за Гогвортс. Фото: Flickr

Британська письменниця Джоан Роулінг пожертвувала £1 млн (понад 33 млн гривень) на допомогу бездомним та жертвам домашнього насильства, яких з настанням карантину стало тільки більше.

Про це вона повідомила 2 травня – у день, коли шанувальники її серії пригод про чарівника Гаррі Поттера відзначають річницю битви за Гогвортс, яка відбулася в цей день в 1998 році.

“Сьогодні 22-а річниця битви за Гогвортс, але буду відверта, сказавши, що сьогодні недоречно обговорювати смерті вигаданих персонажів. Занадто багато людей в реальності втрачають зараз рідних. Коли настають важкі часи, гірше за всіх завжди доводиться найбіднішим і найбільш уразливим, так що в честь битви за Гогвортс я передам на благодійність £1 млн”, – написала Роулінг у Twitter.

При цьому половина від мільйона фунтів дістанеться британської організації, яка допомагає безпритульним. Інша частина коштів піде у фонд допомоги жертвам домашнього насильства.

Нагадаємо, що за даними ООН, пандемія коронавіруса призведе до зростання насильства на планеті.

Раніше ми писали, що ряд готелів французької столиці почне розміщувати у себе бездомних в рамках заходів з боротьби із поширенням нового типу коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь