Екс-гравець «Динамо» був заарештований за спробу вбити дружину

Новини спорту

Огнен Вукоєвич з дружиною і сином
Екс-гравець «Динамо» Огнєн Вукоєвич був заарештований у себе на батьківщині в Хорватії за погрози вбити дружину, повідомляє хорватська ресурс sportske.jutarnji.hr.

Вукоєвич прийшов додому п’яним і почав погрожувати дружині, з якою перебуває у шлюбі з 2016 року, а також її сестрі та матері вбити їх, уточнює видання.

Прибула на місце поліція провела обшук 36-річного екс-футболіста, щоб з’ясувати, чи є в нього зброя.

Вукоєвич, який в даний час є головним тренером юнацької (U-20) збірної Хорватії, був заарештований. Проти нього порушили кримінальну справу.

Пізніше прокуратура відпустила Огнєна. Однак йому було заборонено відвідувати свій власний будинок в Тушканаце і наближатися до дружини на відстань менше ніж 200 метрів.

Сам Вукоєвич у коментарі sportske.jutarnji.hr. повідомив, що сподівається скоро вирішити цю ситуацію в колі сім’ї.

«Можу підтвердити, що з-за розбіжностей з моєю дружиною у мене була співбесіда в державній прокуратурі. Я був звільнений з зобов’язанням, що до тих пір, поки ці розбіжності не будуть повністю вирішені, ми не повинні жити в одному будинку.

Я вважаю, що ми скоро вирішимо цю ситуацію у колі нашої родини, і до тих пір я прошу вас зрозуміти необхідність збереження наших сімейних справ у наших чотирьох стінах», — цитує Вукоєвича видання.

Нагадаємо, Огнєн захищав кольори «Динамо» з 2008 по 2015 роки, провівши за «біло-синіх» 141 поєдинок, відзначившись 10-ма голами.

Залишити відповідь