Есмінець USS Kidd терміново зайшов на базу в Сан-Дієго з-за спалаху COVID-19

Новини Світу

 

Американський ракетний есмінець USS Kidd, на якому стався спалах зараження коронавірусом, у вівторок прибув на військово-морську базу в Сан-Дієго (штат Каліфорнія), випливає з даних міжнародної системи стеження за пересуванням суден AIS.

За словами представників ВМС США, на борту корабля з минулого тижня виявлено вже майже 50 інфікованих з 350 моряків його команди. Після прибуття корабля в Сан-Дієго американське військове командування вирішує питання про те, які потрібно буде вжити заходів щодо команди, передає “Інтерфакс”.

У понеділок ВМС США повідомили, що щонайменше 47 моряків на борту есмінця USS Kid виявлено захворювання COVID-19. Корабель був задіяний в операції по боротьбі з постачанням наркотиків з Центральної Америки. У зв’язку зі спалахом коронавіруса на допомогу есмінцю, який знаходився біля берегів Мексики, був терміново направлений універсальний десантний корабель USS Makin Island з медичною бригадою.

“45% членів команди USS Kidd (DDG 100) вже протестовано на COVID-19, 47 дали позитивний результат, – говорилося в повідомленні ВМС США. – Двоє моряків були евакуйовані в США. Ще 15 моряків переведено на корабель USS Makin Island (LHD 8) для спостереження за стійких симптомів. Жоден з них не перебуває у палаті інтенсивної терапії або на апараті ШВЛ”.

У зв’язку зі спалахом COVID-19 на борту USS Kidd командування ВМС США вирішило направити його на найближчу військово-морську базу Тихоокеанського флоту – у Сан-Дієго. Корабель йшов на базу з максимальною швидкістю більше 30 вузлів на годину.

Есмінець USS Kidd став другим американським кораблем, постраждалим від спалаху коронавирусной інфекції в той час, коли він знаходився в морі. Раніше в такій ситуації опинився атомний авіаносець USS Theodore Roosevelt. Через погіршення ситуації в кінці березня авіаносець був в екстреному порядку спрямований на базу на острові Гуам у західній частині Тихого океану. На його борту кількість інфікованих вірусом вже наблизилася до тисячі. Велика частина команди з 4,8 тис. моряків зійшла на берег і перебуває на карантині.

В даний час випадки коронавіруса зафіксували на 26 військових кораблях ВМС США, що знаходяться на базах. Ще на 14 кораблях були випадки COVID-19, але хворі вже одужали.

Залишити відповідь