Евакуація українців з Китаю запланована на 17 травня – у посольстві повідомили про вартості квитків

Новини України

В неділю з Китаю в Україну вилетить останній евакуаційний рейс. Квитки коштують від 24 тисяч грн

На 17 травня запланований евакуаційний рейс із Шанхая в Київ. Фото: china.mfa.gov.ua

На неділю, 17 травня, заплановано останній евакуаційний рейс для українців, які хочуть повернутися на батьківщину з Китаю. Його здійснить авіакомпанія МАУ, за квиток пасажири повинні будуть заплатити більше 24 000 гривень.

Про це 15 травня повідомляє прес-служба посольства України в Китаї і Монголії.

Спеціальний чартерний рейс пройде за маршрутом Шанхай-Київ. У посольстві уточнили, що після 17 травня подібні рейси здійснюватися, швидше за все, більше не будуть. Вартість квитків – 6 500 юанів (близько 24 355 грн).

“Зараз навряд чи можливо, з відомих причин, спрогнозувати дату відновлення регулярного авіасполучення між Китаєм і Україною. Таким чином, на невизначений час єдиним варіантом повернення в Україну з КНР (крім рейсу МАУ 17 травня) буде залишатися транзит через Білорусь”, – повідомляють у посольстві.

При цьому уточнюється, що квиток на літак до Мінська буде коштувати близько 16 800 юанів (близько 62 950 грн), який також може бути припинений у разі подальшого погіршення епідеміологічної ситуації.

Скористатися рейсом МАУ для повернення в Україну можуть не тільки громадяни України, але й:

  • іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні;
  • іноземці, які є другим з подружжя або дітьми громадян України;
  • деякі інші категорії осіб, визначені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 №287-р (працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, офіційних представництв міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів).

У посольстві рекомендували всім українцям, які хочуть повернутися з Китаю на батьківщину, скористатися можливістю і придбати квитки на останній евакуаційний рейс через мобільний додаток авіакомпанії або на її офіційному сайті. Консультації представників МАУ можна отримати через WeChat в групі “Embassy – back to Ukraine”.

Нагадаємо, нещодавно в Україну з ОАЕ і Вірменії евакуювалися 300 осіб.

 

Залишити відповідь