Евакуація українців з США – спецрейс привезе в країну 72 людини

Новини України

У “Бориспіль” з Нью-Йорка на евакуаційному рейсі вилетіли 72 українця

В Україну з США вилетів шостий эвакуционный рейс. Фото: facebook.com/ukr.embassy.usa

У п’ятницю, 15 травня, в Україну рейс вилетів зі Сполучених Штатів, на борту якого перебувало 72 наших громадянина. Це вже шостий літак, який евакуює українців з США.

Про це у Facebook повідомила прес-служба Посольства України в США.

“15 травня в Україну рушив ще один спеціальний комерційний рейс із США. Це вже шостий спецлітак МАУ, на цей раз він доставить 72 людини з Нью-Йорка до Києва”, – йдеться в повідомленні.

Дипломати стверджують, що пасажири рейсу будуть забезпечені захисними масками. Їх пообіцяли видавати, зокрема, і на виході в аеропорту “Бориспіль”, щоб пасажири мали можливість безпечно дістатися своїх будинків або місця обсервації.

“Зараз, у період карантину з США в Україну спецлітаком вже вдалося доставити більше 1,7 тисяч осіб, ще чекають свого повернення понад 1,2 тисяч осіб”, – підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, на неділю, 17 травня, заплановано останній евакуаційний рейс для українців, які хочуть повернутися на батьківщину з Китаю. Його здійснить авіакомпанія МАУ, за квиток пасажири повинні заплатять понад 24 000 гривень.

Також “Країна” писала, що нещодавно в Україну з ОАЕ і Вірменії евакуювалися 300 осіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь