Фермер покінчив з собою, втративши весь урожай через посуху в селі Шевченкове Одеської області

Новини України

Втратив урожай через посуху фермер покінчив з собою в Одеській області

В Одеській області фермер покінчив з собою, позбувшись врожаю. Фото: pixabay

У Кілійському районі Одеської області фермер села Шевченкове 66-річний Володимир Сердюченко втратив 100% урожаю із-за засухи і вчинив самогубство.

Про це заявив голова Кілійської ВІДГ Павло Бойченко в YouTube.

За словами Бойченка, Василь Миколайович 1954 року народження був фермером середньої руки. Його фермерське господарство обробляло 150 гектарів земельних паїв, взятих в оренду у мешканців села Шевченкове.

“Ні для кого не секрет, що Бессарабію спіткала страшна біда – справжня посуха. І фермерське господарство Василя Миколайовича, як і сотні інших фермерських господарств, втратили 100% посіву. Це колосальні фінансові втрати. Тільки на паї фермерському господарству необхідно було виплатити близько 900 тисяч гривень, а врожаю немає, доходів – ні. Тому доведений до відчаю чоловік покінчив життя самогубством”, – заявив Павло Бойченко.

Як підкреслює Бойченко, близько місяця тому, на підставі скарг фермерів, Кілійський міськрада просив центральні органи влади надати допомогу звичайним аграріям, а не великим сільськогосподарським корпораціям.

Як повідомляла “Країна”, у Польщі повідомили про гостру нестачу сотень тисяч заробітчан. Аграрії повідомляють, що якщо українці не приїдуть, це буде катастрофа – урожай пропаде.

Також вчені передбачали, що заморозки можуть позбавити Україну до 25% врожаю.

Залишити відповідь