Фестиваль Comic Con вперше пройде онлайн на карантині через коронавіруса

Новини України

Найбільший фестиваль поп-культури Comic Con вперше пройде онлайн

Фото:Instagram/Comic-Con

В той час, як багато фестивалі скасовуються через коронавіруса і карантину у світі, найбільший міжнародний фестиваль поп-культури Comic Con перейде на цей час в онлайн. Організатори заявили, що фестиваль буде називатися Comic-Con at Home.

Про це повідомили в офіційному акаунті фестивалю в Twitter.

З ролика, який розмістили організатори, стає зрозуміло, що дата заходу і детальна програма з’являться пізніше. Але в ролику розповіли про переваги нового формату. Так, на онлайн-фестивалі не буде черг, у кожного будуть зручні сидіння в першому ряду і улюблені закуски. А парковка буде безкоштовною, адже і їхати нікуди не треба. Крім того, на онлайн розвага можна буде взяти своїх вихованців.

 

Про скасування фестивалю Comic Con, який повинен був відбутися з 23 по 26 липня в Сан-Дієго, стало відомо 17 квітня. Фестиваль скасували вперше за 50 років його існування. У Росії Comic Con Russia має відбутися з 1 по 4 жовтня, та наразі повідомлень про перенесення або скасування заходу не було.

Раніше “Країна” писала, що Київський музичний UPark Festival перенесли на рік з-за коронавіруса. Фестиваль Atlas Weekend також перенесли на 2021 рік у зв’язку з пандемією.

Залишити відповідь