Фестиваль Sziget скасований через коронавіруса організатори вирішили не ризикувати

Новини України

Культовий угорський фестиваль Sziget скасовано до 2021 року

Культовий угорський фестиваль Sziget скасував програму до 2021 року. Фото: szigetfestival

Популярний угорський фестиваль Sziget або “Острів свободи” заявив про скасування розважальних заходів у цьому році, слідом за німецькою “Октоберфест”.

Про це повідомляється на сайті організаторів фестивалю.

Так, після того, як уряд Угорщини продовжив заборону на скупчення людей до 15 серпня у спробі протистояти поширенню коронавіруса, організатори фестивалю вирішили повідомити про скасування заходу в цьому році.

“Згідно з цим офіційним постанови, ми повідомляємо вам з розбитим серцем, що Sziget Festival в цьому році не відбудеться. Ми сердечно дякуємо вам за підтримку Sziget 2020 і будемо раді продовжити співпрацю в новому сезоні, враховуючи всі попередні домовленості та ідеї! А поки ми просимо вас зупинити всі Sziget-активності, заплановані на цей період”, – зазначено в повідомленні.

Наголошується, що зараз організатори розробляють інструкцію для тих, хто вже встиг придбати квитки на фестиваль в цьому році.

Фестиваль Sziget щорічно проводиться в Угорщині ось уже 28 років на острові Обуда. Захід включає в себе безліч концертів різноманітних жанрів, циркові, театральні вистави та приклади художнього мистецтва. Щороку його відвідують близько півмільйона осіб.

Нагадаємо, поки в УЄФА розробляють плани відновлення національних чемпіонатів і єврокубків, інші спортивні організації скасовують свої міжнародні змагання. Так, Європейська легкоатлетична асоціація оголосила про скасування чемпіонату Європи з-за пандемії коронавіруса на континенті. Легкоатлетичний Євро повинен був пройти протягом п’яти днів, з 25 по 30 серпня у Парижі.

Як повідомляла “Країна”, офіційно скасовано пісенний конкурс Євробачення-2020, який повинен був відбутися в травні в голландському Роттердамі.

Залишити відповідь