Фото акції Стоп культурний карантин у різних містах України

Новини України

З’явилися фото акції “Стоп культурний карантин” у різних містах України

У мережі з’явилися фото акції “Стоп культурний карантин”. Фото: Facebook / Yuliya Savostina

У мережі з’явилися фотографії “світлового мітингу”, який влаштували сьогодні на вулицях міст України та Києва діячі культури, щоб залучити до своїх фінансових проблем увагу влади.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналіст Юлія Савостіна.

“Завтра ці фотографії облетять всі передовиці сайтів країни, і не тільки нашої. І ігнорувати тисячі людей, які створюють ідеї, пишуть сценарії, придумують і організовують Фестивалі та перформанси, знімають і роблять шоу, в загальному, викликають емоції, – більше не вийде. Я рада, що є частиною індустрії, яка граціозно, без вил і шин, привернула до себе увагу по всій країні. Більше 20 міст. Більше сотні компаній, локацій, прокатників, організаторів”, – написала вона.

Дівчина впевнена, що такий метод залучення уваги призведе до початку виходу з карантину для творчих людей, які на період пандемії втратили доходу.

“І нехай комусь здається, що промені у небо – це примха. Будемо виходити з карантину. Виходити так, щоб не зникнути. Тому що ще кілька тижнів без зрозумілого плану, і для нас карантин може не закінчиться ніколи”, – додала вона.

Нагадаємо, українські діячі культури в знак протесту проти заборони на масові зібрання, введеного в рамках боротьби з коронавірусом в Україні направили в небо потужні промені світла.

Як повідомляла “Країна”, як пройшов перший робочий день після карантину у київських рестораторів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь