Фото Ейнат Кляйн – молодої дружини старого рокера Андрія Макаревича з України

Новини України

З’явилися фото молодої дружини старого рокера Андрія Макаревича, яка виявилася з України

Андрій Макаревич з новою дружиною Ейнат Кляйн. Фото: Instagram

Відомий російський музикант, лідер групи “Машина часу” в четвертий раз одружився. Його дружиною стала 36-річна Ейнат Кляйн родом з України.

Новою обраницею 66-річного музиканта стала ізраїльтянка Ейнат Кляйн, професійний фотограф і гід, творець проекту TravelLab, яка в минулому займалася журналістикою.

Зараз дівчина живе в Ізраїлі і працює в туристичному бізнесі. Незважаючи на те, що вона не любить афішувати в пресі подробиці свого особистого життя, не можна сказати, що вона ретельно приховує її, публікуючи фото в Инстаграме.

“Людина – істота приспосабливающееся до всього на світі, особливо, якщо це “все на світі” включає в себе необмежений сон і ігристе. Хто б міг подумати ще півроку тому, що вечора свої я буду проводити так, проте з іншого боку, хто б міг подумати, що вони будуть такими дивовижними! Загалом, мені навіть починає подобатися”, – написала Кляйн у своєму пості, проілюструвавши його фото, на якому спілкується з чоловіком.

До переїзду молоду дружину Макаревича звали Інна Калініна. Вона жила і навчалася в Україні, де закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Шлюб Макаревич і Кляйн оформили в грудні 2019 року, але із-за закриття кордонів у зв’язку з пандемією коронавіруса парі доводиться зустрічатися тільки в Мережі. Нова дружина співака не встигла повернутися вчасно і тепер вони сподіваються на швидку зустріч після відновлення міжнародного авіасполучення.

Раніше ми писали, що Галкін зізнався, як жив, одружився і вінчався з Пугачовою без шлюбного договору.

Залишити відповідь