Фото і відео нового пожежі у заповіднику на півночі Житомирської області

Новини України

З’явилися фото і відео нового пожежі у заповіднику на півночі Житомирської області

З’явилися фото і відео нового пожежі на півночі Житомирської області. Фото: Facebook / ДСНС

Після вимерлих пожеж під Чорнобилем, рятувальники повідомили про нові загоряння в Олевському районі Житомирської області. Вогонь поширився на території Поліського природного заповідника.

Про це повідомила прес-служба ДСНС.

“У другій половині дня близько 15 год. в Олевському районі Житомирської області сталося загоряння трав’яного настилу, яке поширилося на лісовий масив Поліського природного заповідника поблизу села Рудня-Перганская, місцями пожежа переходив у верховій”, – зазначено в повідомленні.

Для ліквідації пожежі на місце прибули 124 людини особового складу, 26 одиниць техніки і три літаки АН-32П. За допомогою авіатехніки вдалося загасити пожежі на верхівках дерев.

 

З’явилися фото і відео нового пожежі на півночі Житомирської області. Відео: Facebook / ДСНС

Зараз пожежники продовжують гасити трав’яну підстилку і деревину.

Зазначимо, за останніми даними сервісу IQ Air, якість повітря в Києві знаходиться на безпечному рівні. У рейтингу міст за рівнем забруднення повітря українську столицю визначили на 62 місце.

Нагадаємо, у селі Новосілки Житомирської області в результаті загоряння сухої трави та лісової підстилки вогонь пошкодив і знищив 8 споруд.

Як повідомляла “Країна”, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) локалізували 2 останніх вогнища пожежі в Чорнобильській зоні відчуження.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь