Фото і відео вогнів акції стоп культурний карантин у небі, які взяли за інопланетян

Новини України

З’явилися фото і відео вогнів в небі Києва на акції “Стоп культурний карантин”

Акція проти культурного карантину

Українські діячі культури в знак протесту проти заборони на масові зібрання, введеного в рамках боротьби з коронавірусом в Україні направили в небо потужні промені світла.

Відео розміщено на Facebook-сторінці заходу.

“Харків, Львів, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Одеса, Чернігів, Ужгород, Тернопіль, Київ, Рівне, Полтава, Умань, Маріуполь, Кам’янське, Кременчук. Дрогобич, Стрий, Вишгород. Якщо нас не почують – нас побачать”, – написано в анонсі.

Акція покликана показати владі невдоволення працівників індустрії діями Кабміну, який досі не підготував план виходу української культурної сфери з карантину.

Організатори акції зазначають, що під час, коли пандемія Covid-19 зупинила весь світ, уряди інших країн рятують свої економіки шляхом підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходу з карантину і прогнозують можливі сценарії для індустрій, а український уряд ще тільки розробляє програми подолання кризи.

“При цьому сфера креативних індустрій і видовищних заходів перебуває в забутті. Нас ніби не існує”, – йдеться в повідомленні.

В рамках акції “#стопкультурныйкарантин” організатори 22:00 включили спрямовані в небо промені світла і запустили онлайн-трансляцію в Facebook.

Потужні промені, запущені в небо столиці, деякі її жителі прийняли за приліт інопланетян.

Раніше “Країна” розповідала, як пройшов перший робочий день після карантину у київських рестораторів.

Ще ми писали, за яким планом столичні школи будуть завершувати навчальний рік на карантині.

Залишити відповідь