Фото прес-секретаря Путіна Пєскова із запущеною після коронавіруса бородою

Новини України

З’явилися фото прес-секретаря Путіна із запущеною після коронавіруса бородою

Прес-секретар Путіна пояснив свою занедбану бороду. Скріншот: Instagram / Тетяна Навка

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков відповів на питання про те, чи змінив він імідж, коли з’явився в соцмережах з бородою.

Про це повідомляє “РИА Новости”.

“На час коронавіруса. Ніякий це не імідж. Просто не голився”, – заявив він. Напередодні дружина Пєскова Тетяна Навка опублікувала в Instagram відео, на якому її чоловік видніється з густою бородою, хоча раніше він з’являвся на публіці тільки з вусами.

View this post on Instagram

Ось приїхали додому, скучили за своїм 💕 А тут нас чекав сюрприз! Велика і дружна сім’я однодумців Bosco @bosco_di_ciliegi , в умовах самоізоляції, змінивши трохи традицію фестивалю і посадки черешневого лісу, надіслала саджанець черешні прямо до нас додому! І тепер у нас в саду буде рости і цвісти деверо з “Черешневого лісу”! 🌱 Унікальний проект об’єднує мистецтво, культуру та екологію! 🎭🎶🌏 За 20 років @cherryforestfest висадив понад 8228 саджанців, а в цьому році до них додасться ще пара сотень! 👏👏👏 З Ювілеєм, незважаючи ні на які віруси мистецтво буде жити!!!✨✨✨ P. S. Мій чоловік чекає не дочекається відкриття перукарень 😅 А Надійка вимагає повернути колишній вигляд папи🙈🤣🤣🤣 #ТатьянаНавка #ПескоНавты #peskofamily #Bosco #черешневыйлес #фестиваль #20років #Ювілей #природа #весна2020 #boscofamily #традиції #черешневыйлес2020

A post shared by Tatiana Navka (@tatiana_navka) on May 29, 2020 at 9:12am PDT

Нагадаємо, 52-річний Дмитро Пєсков, прес-секретар президента РФ Володимира Путіна госпіталізований з коронавирусной інфекцією. Разом з ним у лікарні перебуває його 45-річна дружина Тетяна Навка. Спочатку пара отримувала домашнє лікування, спостерігаючи за станом, але коли температура почала зростати, вирішили звернутися до медиків.

Як повідомляла “Країна”, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, який заразився коронавірусом і зараз бореться з небезпечною хворобою, все ж знайшов час і сили розповісти про своє самопочуття.

Залишити відповідь