Фото як Зеленський вітається з гостями України під час епідемії коронавіруса

Новини України

В Офісі президента розповіли, як Зеленський вітається на карантині. Фото

“Локтепожатие” Володимира Зеленського та посла Куби. Фото: president.gov.ua

Епідемія корнавируса та карантинні обмеження істотно вплинули на зовнішньополітичну роботу президента України та протокол зустрічей.

Як саме, розповів заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква.

Зокрема, довелося відкласти кілька візитів президентів іноземних держав в Україну, які планувалися на березень і квітень. Можливо, вони відбудуться влітку.

“Будемо сподіватися, що літо буде гарячим не тільки з точки зору погоди і того, що ми подолаємо коронавірус, але і із зовнішньополітичної точки зору. Можливо, доведеться відмовитися від відпусток. Але міжнародну діяльність слід продовжувати”, – сказав Жовква.

Втім, спілкування з лідерами іноземних держав під час спалаху захворювання не зупинялося. Воно відбувалося у форматі телефонних розмов. Їх за два місяці було більше 20.

Крім того, Жовква описав, ка пандемія COVID-19 відбилася на протоколі. У нього довелося впроваджувати зміни: наприклад, під час вручення вірчих грамот іноземні посли і президент України не тиснули один одному руки, хоча це передбачено протоколом.

“Ви могли бачити навіть на фото, які привітання були з одним з послів, – ліктем. Але, знову ж таки, спростивши протокол, ми абсолютно не втратили сенс. Я не впевнений, що у всіх країнах зараз президенти приймають вірчі грамоти від іноземних послів. Ми відчували, що це потрібно, що дипломатична робота не повинна зупинятися”, – сказав заступник керівника Офісу.

У квітні “Країна” писала про зустріч Зеленського з послом Куби і вітанні ліктями.

Ми також цитували заклик Зеленського не тиснути руки і не цілуватися.

Залишити відповідь