Фото з місця вимушеної посадки вертольота, в якому двигун потрапив птах

Новини України

З’явилися фото з місця вимушеної посадки військового вертольота, в якому двигун потрапив птах

Вертоліт ЗСУ здійснив вимушену посадку в полі на одному двигуні. Фото: pixabay.com

Вертоліт Збройних сил України Мі-8 здійснив вимушену посадку на неподготовлденной для цього майданчику в полі через птиці, яка потрапила в один з двигунів машини.

Про це повідомила прес-служба Генерального штабу Збройних сил України в Facebook.

“22 квітня, близько 17 години, вертоліт Мі-8 бориспільської Бригади Транспортної Авіації Повітряних Сил ЗС України здійснила вимушену посадку на необладнаної майданчику. За словами екіпажу, під час польоту в двигун вертольота залетіла пташка, що спричинило відмову одного з двигунів”, – зазначено в повідомленні.

Військовослужбовцям вдалося успішно посадити бойову машину, незважаючи на неробочий двигун. Відомо, що в момент події на вертольоті проводилися планові польоти на гранично низькій висоті біля села Іванків Київської області.

“У цей день екіпажі вертольотів Мі-8 здійснювали планові польоти на гранично малих висотах, відпрацьовували вправи з курсом бойової підготовки на групову злітаність у складі пари”, – додав представник Генштабу.

У ВСУ відзначили, що вертоліт, як і екіпаж, залишилися неушкодженими. На станцію машина прибула самостійно з двома двигунами.

Нагадаємо, в західних областях України, де збираються ввести комендантську годину з-за коронавіруса, почалися планові тактичні навчання. Вони проходять у рамках перевірки готовності до виконання завдань за призначенням визначених військових частин та підрозділів десантно-штурмових військ, Сухопутних військ і Повітряних сил ЗСУ.

Як повідомляла “Країна”, служба безпеки України фіксує спроби поширення фейків, пов’язаних з темою коронавіруса в Україні. Фахівці з кібербезпеки СБУ попередили, що одним з фейків є слух про розпилення над Києвом розчинів для дезінфекції на вертольоті.

Залишити відповідь