Франція виділила 18 млрд євро для відновлення туризму

Новини України

“Франція оголосила про виділення 18 млрд євро для порятунку туризму країни

Уряд Франції анонсував план виходу з карантину для туризму. Фото: Pixabay

Прем’єр-міністр Франції Едуар Філіп представив свій “план Маршалла”, створений для туристичної сфери. Держава виділить 18 млрд. євро, щоб допомогти галузі, яка сильно постраждала від коронавирсного карантину.

Про це з посиланням на прем’єр-міністра Франції Едуара Філіпа пише BFMTV, четвер, 14 травня.

“Туризм стикається з найгіршим випробуванням в сучасній історії, його порятунок є національним пріоритетом”, – заявив прем’єр-міністр.

Повідомляється, що до 2020 року буде доступна фінансова допомога в розмірі 10 тисяч євро від “Фонду солідарності” – спеціального фонду, створеного для підтримки мікропідприємств у зв’язку з пандемією коронавіруса.

За словами Філіпа, передбачено і ряд інших заходів, пов’язаних з зобов’язаннями компаній перед банками, та припиненням податкових зобов’язань.

Так, мова йде про інвестиційний плані в розмірі 1,3 млрд євро, який має допомогти підприємствам відновитися після кризи. Він буде фінансуватися з державного фінансової установи Caisse des dépôts і французького інвестиційного банку (Banque publique d’investissement). До цієї суми додасться приватні внески, за рахунок яких вона має зрости до 7 млрд євро.

Також Філіп додав, що французи зможуть почати їздити на відпочинок в межах Франції в липні-серпні. За його словами, в той час можуть залишитися “дуже локальні обмеження” на випадок, якщо в певних регіонах епідемічна ситуація буде гірше.

Раніше ми повідомляли, що французів закликали готуватися до повторної ізоляції на випадок нової хвилі коронавіруса.

Також писали, що у Франції з 11 травня почали значно пом’якшувати карантинні заходи. В країні відкривають музеї і бібліотеки, деякі школи та дитячі садки.

 

Залишити відповідь