Футбол Допомогу від УЄФА потрібно розділити між усіма клубами України – Михайло метревелі

Новини України

Коронавирусные гроші від УЄФА потрібно розділити між усіма клубами України – Михайло Метревелі

УЄФА виділив УАФ 4,3 мільйона євро допомоги для подолання наслідків епідемії, фото: uefa.com

Після того, як в УЄФА прийняли рішення надати безпрецедентну фінансову допомогу всім національним асоціаціям, які постраждали від епідемії коронавіруса, в Україні почали думати, як розпорядитися цими грошима (УАФ отримала 4,3 мільйона євро – Ред.).

Так, наприклад, відомий футбольний експерт і кандидат на посаду президента УПЛ Михайло Метревелі запропонував поділити ці гроші між усіма командами. Про це передає портал Football.ua.

“Коронавірус не обійшов стороною нікого. Клуби і їх власники втратили дохідну частину. У цій ситуації футбольні влади зобов’язані допомогти. Наприклад, буквально минулого тижня УЄФА офіційно виділив Україні 4,3 мільйона євро на подолання наслідків коронавіруса у футболі.

Вважаю, що в ситуації форс-мажорній ситуації УАФ могла б підтримати професійні клуби. Причому не тільки 12 клубів УПЛ, але і всі клуби Першої та Другої ліги, а також професійні жіночі клуби. Всього вийде близько 65 команд.

Справедливо буде, якщо УАФ роздасть ці 4,3 мільйона євро від УЄФА рівними сумами всім клубам. Повірте, для багатьох команд ця сума у 60-65 тисяч євро може стати запорукою виживання в поточних умовах. Клуби зможуть за рахунок цієї суми пройти тести на коронавірус, підготуватися до виходу з карантину, почати тренування і підтримати співробітників – обслуговуючий та тимчасовий персонал, співробітників стадіонів, баз”, – розповів Метревелі.

Раніше “Країна” повідомляла, що УЄФА не допустить клуби у лізі чемпіонів, якщо ті не дограють ліги без поважної причини.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь