Гендиректор Металоінвесту помер від пневмонії – тест не виявив коронавірус

Новини України

Директор однієї з найбільших металургійних компаній Росії помер від пневмонії

Директор “Металоінвесту” помер від ускладнень пневмонії. Фото: Twitter / buch10_04

Генеральний директор найбільшої в Росії залізорудної компанії “Металоінвест” Андрій Варічев помер від двосторонньої пневмонії. Незважаючи на схожість симптомів, коронавірус у нього не виявили.

Про це повідомили в прес-службі “Металоінвесту”.

“Він стояв біля витоків Металоінвесту і багато років керував ним”, – прокоментував подію мільярдер Алішер Усманов, якому належить холдинг.

Генеральний директор найбільшої залізорудної компанії помер у віці 52 років. Лікарі поставили йому діагноз двобічна пневмонія, останні дні він лікувався за допомогою апарату вентиляції легенів. Зроблений до цього тест на коронавірус показав негативний результат.

Варічев обіймав посаду генерального директора компанії з 2009 року.

Нагадаємо, британський математик і творець математичної моделі життя Джон Конвей помер від коронавіруса на 82 році життя.

Як повідомляла “Країна”, від викликаних коронавірусом ускладнень у США помер відомий нью-йоркський забудовник і спонсор Республіканської партії 70-річний Стенлі Чера.

Він був госпіталізований з Covid-19 ще 24 березня. Відомо, що він був близьким другом президента Дональда Трампа. Наприкінці березня президент США згадав про якомусь своєму дузі, який боровся з коронавірусом і впав у кому. Вважають, що він мав на увазі Стенлі Чера.

Залишити відповідь