Глава МОЗ Степанов заявив. що метро в Парижі зупинено на карантин, але це не так

Новини України

У мережі спростували слова міністра Степанова про те, що в Парижі метро закрили на карантин, як і в Києві

Метро в Парижі роботу не припиняло. Скріншот з відео

Сьогодні, 17 травня, під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що метрополітен закрили на карантин не тільки в Україні. Він сказав, що підземка не працює також у Парижі та деяких інших містах планети. Однак, ці слова міністра спростували в соцмережах.

На брифінгу у Степанова запитали, чи правда, що Україна була першою країною світу, де метро зупинили на карантин. Чиновник відповів, що це неправда.

“Якщо ми говоримо про інших країнах, то в місті Ухань, який першим зіткнувся з коронавирусной хворобою, метро не працювало 2 місяці. Також метро було зупинено в Парижі, близько 40 станцій було зупинено в Лондоні. Також 24 березня після введення карантину в Індії крім іншого транспорту було зупинено метро”, – заявив Степанов.

Слова міністра про метро дивіться з позначки -3.35

Директор Українського інституту політики Руслан Бортник засумнівався в інформації щодо Парижа і попросив передплатників у Facebook підтвердити або спростувати її. Колишній народний депутат Андрій Шкіль, який проживає нині в столиці Франції і написав, що Степанов видав неточну інформацію.

“Все в порядку. Як возило весь карантин людей, так і зараз возить. Тільки в масках бути обов’язково”, – зазначив Шкіль.

Також один з коментаторів залишив посилання на ролик, в якому автор розповідає, як працює транспорт на карантині в різних країнах. У відео сказано, що паризьке метро працює. Тільки мінімум раз на день проводиться дезінфекція рухомого складу, а на лінії виходить від 30 до 50% складів. Потяги ходять з 06:00 до 22:00.

Фрагмент про паризькому метро див. с 2:51

Раніше “Країна” розповідала, що ще міністр Степанов говорив на сьогоднішньому брифінгу.

Ми відстежуємо ситуацію з коронавірусом в Україні та світі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь