Глава НАБУ Артем Ситник зізнався, що у нього працює кум Андрій Калужінскій

Новини України

Глава НАБУ Ситник зізнався, що у нього в підпорядкуванні працює кум

Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник зізнався, що начальник головного управління підрозділу детективів НАБУ Андрій Калужінскій – його кум. І був їм ще до початку роботи у відомстві.

Про це він розповів в ефірі програми “Мокрик По Живому” на телеканалі hromadske.

“Так”, – відповів Ситник на відповідне запитання журналіста. Також, коли ведучий запитав у нього, чи це не є конфліктом інтересів, Ситник здивувався і поцікавився, у чому може полягати конфлікт.

Крім того, він розповів, що комісія провела перевірку можливого конфлікту інтересів, однак подохрения не були підтверджені.

Нагадаємо, в 2019 році Андрія Калужинского тимчасово відсторонили від роботи після корупційного скандалу навколо “Укроборонпрому”, однак у квітні того ж року він повернувся на посаду.

Як повідомляла “Країна”, голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що подав скаргу в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) після того, як українські суди визнали його винним в адміністративному порушенні під час відпочинку в Рівненській області. Тоді він отримав штраф у розмірі 3 400 грн.

 

 

Залишити відповідь