Головні ризики і статистика смертності від коронавіруса в США

Новини України

У США назвали смертельні ризики подальшого поширення коронавіруса

Більше мільйона смертей. Названі ризики подальшого поширення коронавіруса. Фото: pixabay.com

Дослідники підрахували можливу смертність від коронавіруса в США, якщо захворюваність не піде на спад.

Про це повідомляє журнал Health Affairs.

Так, вчені Вашингтонського університету прорахували, що, якщо влада Сполучених Штатів допустять подальше поширення коронавіруса, то кількість жертв до кінця 2020 року може досягти від 350 тисяч до 1,2 мільйона осіб.

Так, серед хворих коронавірусом або людей, які мають схожі симптоми, смертність в США становить приблизно 1,3%. Для порівняння, у сезонного грипу смертність становить 0,1% від усіх захворілих. Виходячи з високою заразності коронавіруса, якщо в країні 20% населення стане переносниками, то в середньому може померти близько півмільйона.

Статистика була складена за даними 166 округах 33 штатів.

Нагадаємо, Дмитро Дубілет опублікував статистику смертності в Україні за період карантину та пандемії коронавіруса. Він розповів, що статистичні дані сильно відрізняються від даних по Європі та Сполучених Штатах Америки.

За графіком, опублікованим міністром, стало зрозуміло, що в абсолютному значенні смертей в Україні не стало більше.

Як повідомляла “Країна”, кількість померлих від коронавіруса людей може бути майже на 60 відсотків вище, ніж повідомляється в офіційних підрахунках.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь