Гонтарєва видав у Лондоні книгу про банківські реформи

Новини України

Опустившая гривню Гонтарєва випустила у Лондоні книгу “Місія здійсненна” про її реформи в Україні

Валерія Гонтарєва видав у Лондоні книгу про банківські реформи у воєнний час. Фото: сайт НАБУ

Екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарєва, яку видання Financial Times внесло в топ-16 надихаючих жінок світу, видав у Лондоні книгу “Місія здійсненна” про те, як вона проводила реформу банківського сектора в умовах воєнного часу. За її словами, допомога може бути актуальним для всіх країн, що зіткнулися з кризою за пандемії коронавіруса.

Про це повідомляє видавництво Лондонської школи економіки і політичних наук.

В анотації сказано, що книга оповідає про справжньої історії великої банківської реформи в Україні. Книга вказана як посібник про те, як проводити радикальні реформи у воєнний час. На думку екс-глави НБУ, цей приклад може бути корисний і для інших країн, що зіткнулися з кризою в період пандемії коронавіруса.
 
Авторами книги є Валерія Гонтарєва і екс-співробітник НБУ Євген Степанюк, який займав посаду начальника управління реформування фінансового сектора.
 
“Я щиро вірю, що воєнний час Covid-19 – гарний час для проведення реформ. Коли уряди і центробанки по всьому світу витрачають величезні суми грошей на порятунок життів і робочих місць, вони можуть паралельно покращувати процеси і усувати неефективність”, – зазначила Валерія Гонтарєва.

Між тим, у часи, коли Гонтарєва керувала Нацбанком гривня знецінилася більш ніж в 2 рази: з 12 до 25-27. А співробітників НБУ звинувачували в корупції при відаче рефінансування і при продажу активів ликвидируеміх банків.

Нагадаємо, в 2018 році Гонтарєва полетів в Лондон, незабаром після чого її будинок у київській області підпалили. Гонтарєва заявила, що інцидент пов’язаний з ДТП, в яке вона потрапила напередодні і підпалом будинку її невістки в Києві. У всіх “нападки” екс-глава НБУ звинувачувала олігархів і, зокрема, Коломойського. Екс-глава Нацбанку також заявила, що Коломойський погрожував їй протягом усього терміну її служби в НБУ.

Вже у квітні Ігор Коломойський виграв у Гонтарєвої суду про захист честі, гідності та ділової репутації. Екс-главу НБУ зобов’язали сплатити судовий збір у розмірі 2305 грн, розділивши суму з Інститутом Горшеніна.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь