Google play music закривається, як перенести файли в інший сервіс

Новини України

Google Play Music закривається. Як перенести файли в інший сервіс

Google play music закривається. Фото: ukraine.googleblog.com

Компанія Google, яка раніше представила ОС Android 11 і назвала головні фішки нової операційної системи, закриває музичний стриминговый сервіс Play Music. Плейлисти з нього користувачам радять перенести в сервіс YouTube Music.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Google почала запрошувати переходити на основний музичний сервіс, щоб надалі вони могли перенести в YouTube Music всі свої плейлисти і бібліотеки з Google Play Music, поки він не закрився остаточно.

“Поки користувачі будуть мати доступ до обох сервісів. Ми хочемо переконатися, що у кожного буде час перенести свій музичний контент і звикнути до YouTube Music, тому будемо надсилати багато повідомлень протягом цього року, поки користувачі більше не зможуть мати доступ до Google Play Music”, – йдеться в компанії.

Всі користувачі сервісу отримають лист на e-mail, під яким вони зареєстровані в сервісі. У листі будуть міститися докладні інструкції про те, як почати перенесення повної історії і контенту, а також подкастів на новий сервіс

Для перенесення треба завантажити додаток YouTube Music, натиснути кнопку перенесення в YouTube Music, після чого ваші завантаження, покупки, додані пісні та альбоми, особисті плейлисти, лайки і дизлайки, радіостанції та особисті налаштування будуть перенесені.

Раніше “Країна” писала, що Google відмовилися від користування сервісом відеозв’язку Zoom.

Також ми розповідали, що Google опублікував дані про пересування людей під час карантину по всьому світу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь