Гордон прокоментував свої інтерв’ю з Поклонської і Стрілецькою

Новини України

“Флешки вже в Гаазі”. Гордон заявив, що брав інтерв’ю у Гиркина у “співдружності з українськими спецслужбами”

Гордон приготував флешки для Гааги. Скріншот з відео

Журалист Дмитро Гордон після акції протесту, яка пройшла під його офісом, виступив із зверненням, в якому заявив, що інтерв’ю у колишнього міністра оборони ДНР” Ігоря Стрєлкова (Гиркина) взяв з відома українських спецслужб і воно буде передано для міжнародного трибуналу в Гаазі.

Відеозвернення Гордона рамешено на його сторінках у соціальних мережах.

У ролику журналіст заявив, що інтерв’ю зі Стрілецькою і Поклонської готувалися до “співпраці зі спецслужбами”. Також Гордон повідомив, що “флешки з матеріалами цих інтерв’ю знаходяться в Гаазі”. Він каже, що вони стануть основним доказом” у слуханнях про анексію Криму і розв’язуванні війни в Донбасі.

“У багатьох людей в різних кінцях земної кулі виникло непорозуміння. чому Дмитро Гордон, який відомий своєю українською позицією, бере інтерв’ю у Наталії Поклонської та Ігоря Гиркина. Багато людей – недалекоглядні, неосвічені, нерозуміючі – поспішили затаврувати за це мене ганьбою… Тепер для розуміючих і для розумних кажу офіційно: інтерв’ю з Наталею Поклонської і з Ігорем Гиркиным були зроблені мною в співдружності з українськими спецслужбами… Сьогодні флешки з матеріалами цих інтерв’ю знаходяться в Гаазі, і ці свідчення Наталії Поклонської та Ігоря Гиркина стануть одними з основних… на процесі в Гаазі у справі про анексію Криму та розв’язуванні кривавої бійні на Донбасі”, – сказав Гордон.

Крім того, Гордон додав, що перший заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов опублікував від імені генпрокуратури подяку журналісту за допомогу Україні в розслідуванні гучних справ в Криму і на Донбасі.

Він також пообіцяв, що всім тим, хто закликав його “розіп’яти, вбити і спалити”, буде соромно. А радикалам, які протестували під його офісом і розмалювали навколишні поверхні написами, дав час до ранку, щоб все стерти.

“Ми задокументували всіх, хто брав участь у незаконних акціях, тому я повторюю: все, що ви там наробили, необхідно до 9 ранку повністю прибрати”, – сказав Гордон.

При цьому телеграм-канал “Політика Країни” задається питанням, що такого цінного є на флешці для Гааги з інтерв’ю Гиркина-Стрєлкова?

“Тому що під час інтерв’ю Стрільців:

– сказав, що його ніхто не посилав в Україну, а він сам поїхав у Слов’янськ на свій страх і ризик;

– відмовився відповідати на будь-які питання про збитий “Боїнгу” МН17, повторюючи, що “ополчення літак не збивало”;

– стверджував, що війна на Донбасі громадянська, а 90% її учасників з боку “ДНР” – громадяни України;

– сказав, що озброєння захватывалось України;

– заявив, що Путін відмовився підтримати його ідею по захопленню південно-сходу України.

Стрільців зізнається в тому, що особисто віддавав наказ розстрілювати українських громадян, але при цьому весь час підкреслює, що діяв виключно з власної ініціативи і не виконував нічиїх наказів”, – пише телеграм-канал.

Раніше “Країна” повідомляла, що СБУ збирається перевірити Гордона на порушення закону за згадані два інтерв’ю. Незрозуміло, навіщо, якщо журналіст готував їх до співпраці зі Службою, як він запевняє.

Залишити відповідь