Гордон співпрацював зі спецслужбами після запису інтерв’ю з Гиркиным

Новини України

Співпраця зі спецслужбами почалося вже після запису інтерв’ю з Гиркиным – Гордон

Співпраця зі спецслужбами почалося вже після запису інтерв’ю з Гиркиным – Гордон. Фото: Facebook

Співпраця Гордона з українськими спецслужбами почалося вже після запису інтерв’ю з колишнім “міністром оборони ДНР” Ігорем Стрілецькою (Гиркиным). При цьому журналіст зазначив, що спілкувався з сепаратистом за власною ініціативою.

Про це в інтерв’ю на телеканалі “Україна-24” заявив сам Гордон.

“Спивпраця з українськими спецслужбами, з діючими працівниками компетентних органів, почалася коли я записав ці інтерв’ю за своєю ініціативою. Потім я передав флешки, також з комп’ютера були зняті необхідні для суду в Гаазі матеріали. Далі йшла робота компетентних органів… Це було за 10 днів до виходу інтерв’ю з Гиркиным. У той час, коли воно вийшло, флешка була в Гаазі”, – заявив журналіст.

За його словами, на даний момент тривають переговори з побіжним президентом Віктором Януковичем з приводу запису інтерв’ю. Крім нього, Гордон хотів розпитати про події в Криму і на Донбасі ще і президента Росії Володимира Путіна, а також екс-главу України Петра Порошенка. Однак перший на зв’язок не виходить, а другий відмовляється давати інтерв’ю.

Відео: YouTube/ Україна 24

Нагадаємо, що вчора до будівлі редакції інтернет-видання “Гордон” в Києві прийшли на акцію протесту націоналісти. Їх обурило інтерв’ю Дмитра Гордона з “екс-міністром оборони ДНР” Ігорем Стрілецьким.

Після цього Гордон заявив, що інтерв’ю у сепаратиста взяв до відома українських спецслужб і воно буде передано для міжнародного трибуналу в Гаазі.

У свою чергу СБУ та Офісу Генпрокурора України заперечує співпрацю з журналістом.

Залишити відповідь