Готелі Туреччини відмовляться від шведського столу після закінчення пандемії

Новини Світу

Турецькі готельєри відмовляться від шведського столу для забезпечення епідеміологічної безпеки туристів після відкриття готелів, повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на газету A Haber.

“Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Ерсой анонсував нові правила для готельєрів, які почнуть діяти після запуску внутрішнього туризму в кінці травня. Згідно з нововведеннями, системи харчування “шведський стіл” більше не буде. Передбачається, що її замінить комплексне меню”, – пише видання.

Як зазначає газета, в першу чергу відкриються готелі, у яких є сертифікати про відсутність коронавіруса. Спочатку вони будуть використовувати для прийому гостей тільки половину номерного фонду. Крім того, ресторани на території готелів повинні забезпечити соціальне дистанціювання. Кількість шезлонгів на пляжах буде зменшено вдвічі. Деякі готелі зможуть запропонувати сім’ям бунгало для проживання, а також закріпити за ними шезлонги на пляжі або біля басейну.

Додаткові заходи безпеки будуть прийняті не тільки в готелях, але і в кафе, ресторанах та інших розважальних закладах курортів. Так, підвищені вимоги до обсуживающему персоналу: вони зобов’язані перед початком робочого дня проходити медогляд, працювати в рукавичках і масках, в деяких випадках може бути використана спеціальна захисна одяг.
Нові правила торкнуться і яхтингу: кількість пасажирів на судні буде скорочено, щоб забезпечити дистанціювання.

“Ми готуємося до запуску внутрішнього туризму вже до 15 травня. Думаю, що найбільш популярними об’єктами розміщення будуть апартаменти і бутік-готелі. Варто відзначити, що ціни на розміщення можуть зрости”, – цитує Ahaber мера міста Ула на узбережжі Егейського моря Ісмаїла Аккая.
Як повідомляє видання, Туреччина розраховує почати прийом іноземних гостей до кінця серпня. Для забезпечення епідеміологічної безпеки туристів в літаках буде організована спеціальна посадка, при якій середня пасажирське сидіння залишиться вільним.

Залишити відповідь