Греція відкриє туристичний сезон 1 липня

Новини України

Греція вирішила відкрити туристичний сезон з 1 липня

Греція відкриває туристичний сезон з 1 липня. Фото: pixabay

Греція офіційно планує розпочати туристичний сезон з 1 липня. Влада підготували детальний план виходу з карантину на тлі пандемії коронавіруса. Так, на пляжах Греції туристів планують ізолювати в кабінках зі скла.

Про це повідомляє Ekathimerini.

План Міністерства туризму і Національної організації охорони здоров’я передбачає суворі правила для ресторанів, пляжів, готелів і поромів. До 15 червня залишиться обов’язковим носіння маски у всіх видах транспорту. Також маски повинен носити персонал у готелях і в інших туристичних підприємствах.

У готелях персонал зобов’яжуть пройти інструктаж по забезпеченню необхідної дистанції та вміння безпечно реагувати у разі підозри на інфекцію. Лікар на місці повинен проводити тести на Covid-19. Працівники готелів повинні проживати в окремих кімнатах, їм щодня міряти температуру. Місця загального користування будуть регулярно дезінфікувати. В їдальнях і навколо басейнів слід підтримувати безпечну дистанцію.

Уряд розглядає можливість прийому туристів тільки в разі, якщо вони пройшли тест на Covid-19 та мали негативний результат. Туристам також хочуть вимірювати температуру по прибутті. Якщо під час відпочинку у туристів виникнуть симптоми хвороби, планується перемістити їх в карантин закладу.

Раніше в Греції місцевим жителям дозволили відвідувати пляжі для купання і серфінгу.

Також стало відомо, що Греція готова возити туристів на острови поромами, якщо будуть перебої з перельотами.

Залишити відповідь