Гицель, який жорстоко вбив пса, засудили до 5 років за ґратами у Вінниці

Новини України

У Вінниці шкуродеру, який забив пса ногами до смерті, дали тюремний термін

Жорстокому вбивці собаки дали 5 років, фото: vnm.vn.court.gov.ua

Міський суд Вінниці визнав винним 28-річного вінничанина Юрія Маркіна, який в березні минулого року вбив ударом ноги собаку на очах у 80-річного господаря Сергія Липача.

Про це говориться на сайті суду.

Відзначається, що проходячи повз дідуся з домашнім 14-річним крихтою-улюбленцем в березні минулого року, чоловік без причин почав бити пса ногами. Ні крик, ні сльози дідуся не зупинили нелюдини.

Крім того, раніше літній чоловік втратив єдиного сина і Бімко був єдиним членом його сім’ї. Собаку намагалися врятувати, але пошкодження були не сумісні з життям. Пес помер у лікарні, на руках вбитого горем дідуся.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину не визнав. На підставі звинувачення, прокурор просила суд призначити 28-річному чоловікові покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

В українському законодавстві з 2017 року підвищено відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Зокрема, ст. 299 Кримінального кодексу України була доповнена частиною третьою, в якій дії щодо жорстокого поводження з тваринами, вчинені з особливою жорстокістю або в присутності малолітнього або неповнолітнього, або до двох і більше твариною, або повторно, або групою осіб, або вчиняються активним чином, стали підставою кримінальної відповідальності і передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Тому жорстоке поводження з тваринами при таких обтяжуючих обставинах у відповідності зі ст. 12 Кримінального кодексу України є тяжким злочином.

Раніше “Країна” повідомляла, що у Дніпрі знайшли вбитим 12-річного хлопчика. Можливого зловмисника вже затримано.

Також ми писали, що під Києвом судили вбивцю, який забив до смерті дошкою свого знайомого.

Залишити відповідь