Хантер Байден син Джо Байдена дасть свідчення в Сенаті США

Новини України

“Хочуть зберегти посаду Трампу”. У Байдена відреагували на виклик в Сенат його сина Хантера

Хантера Байдена викликають на слухання в Сенат США

Гучна історія з “плівками Байдена – Порошенко”, які оприлюднив нардеп Андрій Деркач, викликала цілком прогнозовану бурхливу реакцію в США в світлі швидкого офіційного старту передвиборної гонки.

Комітет Сенату США з внутрішньої безпеки та питань державного управління прийняв рішення про виклик на слухання Хантера Байдена, сина колишнього віце-президента Джо Байдена. Сенатори хочуть з’ясувати, чому ж він все-таки залучений в Україні.

Про це передає Голос Америки.

Примітно, що голосування в Комітеті чітко показало партійне ставлення до можливого розслідування. Всі сенатори-республіканці (8 осіб) підтримали резолюцію, що вимагає надати документи, що стосуються роботи Байдена-молодшого в українській енергетичній компанії Burisma, а всі демократи (6 осіб) – висловилися проти.

Пропозицію направити повістку з метою отримати інформацію від компанії Blue Star Strategies, фірми, яка співпрацювала з Burisma, виходила від глави Комітету Рона Джонсона.

В оточенні Байдена-старшого негативно сприйняли це рішення.

“Сенаторові Джонсону слід було б працювати понаднормово, щоб рятувати життя американців, – проте замість цього він прагне зберегти роботу президента”, – заявив прес-секретар передвиборного штабу Байдена Ендрю Бейтс.

Раніше “Країна” повідомляла, що син Трампа опублікував мем про крокодила і педофіла Байдена.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь