Ігор Уманський стане радником президента Володимира Зеленського

Новини України

Екс-міністр Уманський підтвердив, що стане радником Андрія Єрмака

Ігор Уманський стане радником Зеленського. Фото: Укрінформ

Екс-міністр фінансів Ігор Уманський підтвердив “Країні” інформацію про те, що буде призначено радником голови Офісу президента Андрія Єрмака.

“Вчора Андрій (Андрій Єрмак. – голова Офісу президента, – Ред.) запитав у мене, чи я збираюся доводити справу до кінця. Справа – це викриття злочинних схем у податковій і на митниці, в тому числі і тема “скруток” (посилання на статтю). Андрій запропонував такий інструмент впливу на процес – зайти радником голови Офісу, щоб так сказати інкорпорувати мене в процеси та координувати з боку Офісу відповідні розслідування та діяльність фіскальних органів”, – сказав Уманський “Країні”.

За його словами, найближчим часом буде створена координаційна група з залученням правоохоронних органів та за сприяння окремо створеної аналітичної групи. Група, за його очікуванням, почне роботу вже на цьому тижні.

Крім того, як повідомила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук, в п’ятницю Рада може створити слідчу комісію за заявами Уманського про корупцію на митниці і в податковій адміністрації.

Раніше ми повідомляли, що екс-міністр фінансів Уманський розповів, як з бюджету через ПДВ крадуть по 10 мільярдів на місяць.

Залишити відповідь