Ігор Уманський займеться в ОП питаннями митниці – Єрмак

Новини України

Стало відомо, чим займеться екс-міністр Уманський на посаді радника Єрмака

Андрій Єрмак розповів, чим буде займатися Уманський на новій посаді. Фото: Facebook/ Андрій Єрмак

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що нещодавно звільнений з посади міністра фінансів України Ігор Уманський призначений його офіційним радником. Він буде займатися ситуацій з можливою корупцією в митних та податкових органах.

Про це написав Андрій Єрмак на сторінці Facebook.

“Команда Володимира Зеленського налаштована на жорстку боротьбу з корупцією. І мене дуже обурила інформація про корупційні схеми на митниці і в податковій, які озвучив екс-міністр фінансів Ігор Уманський. Тому я запропонував йому механізм, який допоможе викорінити ці схеми. Він може цим займатися в статусі мого офіційного радника з доступом до інформації державних органів”, – написав Єрмак.

Також він зазначив, що для координації цієї роботи буде створена міжвідомча робоча група, в яку мають увійти представники різних правоохоронних структур. Крім того, буде зібрана аналітична група, в яку планується, крім вітчизняних експертів, запросити і міжнародних аудиторів з відповідним досвідом.

“Вони повинні уважно вивчити всі процеси на митниці і податкової, знайти всі схеми. В результаті ми плануємо отримати від них істотну аналітику та пакет пропозицій, як ці схеми закрити раз і назавжди. А суспільство, нарешті, повинно відкрито отримати відповіді на всі неприємні запитання про корупцію в цих державних органах”, – додав глава Офісу президента.

Нагадаємо, Уманський був призначений на пост глави Мінфіну 4 березня 2020 року, а 30 березня Верховна Рада звільнила його з цієї посади.

Раніше міністр фінансів Ігор Уманський повідомив “Країні” про те, що буде призначено радником голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь